Bel ons (078-2032777)

E-mail ons

Onze digitale koers

Al 10 jaar varen we onze eigen digitale koers onder de naam Mobile Water.

Onze passie voor mobile digital gaat echter veel verder terug in de tijd. We stonden aan de wieg van sms en hebben onze expertise opgebouwd sinds de allereerste stapjes van mobile messaging. En nu ruim 20 jaar later, bewegen we ons nog altijd in de mobiele sector, als een vis in het water.

Marcel Dijkgraaf

CEO – Head of Technology

marcel.dijkgraaf@mobilewater.nl

Pim den Uyl

Sales Director

pim.den.uyl@mobilewater.nl

Jeroen Kok

Business Development

jeroen.kok@mobilewater.nl

Kunal Prasad

Product Owner – Nova One

kunal.prasad@nova-one.ai

Florian Verhoef

Creative Lead – UX/UI Designer

florian.verhoef@mobilewater.nl

Kevin Elshout

Lead Developer

Frank van Rotterdam

Management & Development

frank.van.rotterdam@mobilewater.nl

Evelien Close

Conversation Designer

Al 9 jaar varen we onze eigen digitale koers onder de naam Mobile Water. We leveren innovatieve, creatieve, digitale User Experiences met een uniek en outstanding UX/UI design en de nieuwste Artificial Intelligence modellen.

info@mobilewater.nl
078-2032777
Wolwevershaven 30Q
3311 AW Dordrecht

Stuur je ons een leuk berichtje? 😊